Nota prawna

Prawa autorskie

Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone. Dążymy do rozszerzania i aktualizacji tych informacji. Nie gwarantujemy, że informacje te są kompletne, dokładne i aktualne. Wszystkie prawa do dalszego udostępniania są zastrzeżone. Wykorzystanie tej strony lub jej części dla dalszego udostepnienia wymaga zgody TIGRET Sp. z o.o.

© Copyright 2019 - All rights reserved.

Wyłączenia

Używanie informacji ze strony TIGRET SP. Z O. O. jest wyłącznie na własne ryzyko. Odpowiedzialność za użycie tych informacji lub ich niedostępność nie będzie akceptowana. Odnosi się to również do wynikających z tego konsekwencji. Zastrzegamy sobie prawo do błędów w opisach produktów.

Udzielimy dalszych informacji po kontakcie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znaki towarowe

Nazwa i znaki towarowe „TIGRET SP. Z O. O.”, „NOOS-e” są zastrzeżonymi znakami należącymi do TIGRET SP. Z O. O. Wszystkie inne znaki towarowe pojawiające się na tej stronie, nazwy firm, produktów i loga są wyłączną własnością ich właścicieli. Wszystkie prawa zastrzeżone.

© OlfaSystem - urządzenia pomiarowe siły odorów 2024   |  

Nota prawna | TIGRET SP. Z O.O. | Ul. Warszawska 27 | 02-495 Warszawa |Tel. +48 22 8670528 | info@olfasystem.eu

Wykonanie: Solmedia.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem